Saldus mākslas skolas plenērs Jaunauces pilī

afišaPLENĒRS ROZENTĀLA PILSĒTĀ 2017

Šogad plenēra aktivitātes notiks no 24. Jūlija līdz 28. Jūlijam. Saldus pilsētā un Jaunauces muižā. 2017. gada plenēra galvenā tēma ir GAISMA. Šogad akcents tiks likts uz dažāda apgaismojuma attēlošanu mākslas darbā un ar to saistītām niansēm. Pilnvērtīgi un jaudīgi īstenot šīs tēmas realizāciju projektā ļaus gan paredzētās profesionālu mākslinieku vadītās meistardarbnīcas – “Gaismas gleznojums”,  “Portreti tumsā” un “Gaismas zīmējumi fotogrāfijā”, gan

īpašā plenēra diena Jaunauces muižā 27. Jūlijā.

Jaunauces muižas vides daudzveidība – saules gaismas radītais apgaismojums caur koku lapotni pils parkā, rīta, dienas un vakara apgaismojums pils zālē un citās telpās, krēsla pils gaiteņos, kā arī lieliskie modeļi būs ekselents materiāls plenēra dalībnieku radošajiem darbiem.

Aicinām visus interesentus šajā dienā apmeklēt Jaunauces muižu, izbaudīt tās apkārtni un sajust radošo plenēra gaisotni.  Pulksten 19.00 būs iespēja apskatīt paveikto Jaunauces pils zālē.

Plenērā šogad piedalās mākslas skolu audzēkņi un viņu pedagogi no Paides Igaunijā , Šilutes Lietuvā, Sergijev Posad Krievijā, kā arī Valmieras, Ventspils, Kuldīgas, Ķekavas, Jelgavas un Rīgas Latvijā.

 

Meklē mūs internetā: