(Latviešu) Jaungada pateicības jaunaucniekiem

Atsiprašome, šis puslapis galimas tik Latvių. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


2017. gada nogalē Jaunauces pils telpas un eglīte bija rotāta īpaši skaisti. Mēs iedvesmojāmies no seniem zīmējumiem, kas tapuši 19. gadsimtā un rāda, kā egles pušķotas muižniecības namos.

Saņēmām komplimentus no pils apmeklētājiem. Un svarīgi, ka rotājumi ir jaunaucnieku roku darbs. Paldies par darinātajām rotām: Singai Gašpuitei, Dacei Rudzītei, Gitai Šēferei – Šteinbergai, Aigai Šņežkovai, Judītei Rostokai, Jolantai Rostakai, Vizmai Kunkulei, Gaidai Zvirgzdiņai, Annijai Pūpolai, Modrim Ārijam Ginteram, Miķelim Graudiņam, Kristeram Leibam! Paldies vītņu darbnīcas vadītājai Līgai Venckus, piparkūku darbnīcas vadītājai Indrai Graudiņai, bārkstaino konfekšu darbnīcas vadītājai Lūcijai Siliņai, figūriņu darbnīcas vadītājam Guntim Alsvķim, riekstu maisiņu darbnīcas vadītājai Ingunai Balcerei, vaska sveču darbnīcas vadītājai un visu darbnīcu virsvadītājai Kristīnei Veinbergai!

 

Meklē mūs internetā: